Raporlama

Ekran Görüntüleri

Üretim süreçlerini doğru bir şekilde analiz edebilmek için standart üretim raporlamalarına ilaveten karşılaştırmalı raporlamalar ve aynı koşullar altında üretim verimliliklerini gözlemleyebilmek gerekmektedir. Üretim Yönetim Sistemimiz içerisinde birçok açıdan eşsiz bir raporlama ekranı hazırladık.

 

Ana rapor ekranımız üzerinde genel olarak kullanılan standart üretim grafikleri ve üretim bilgilerine ait genel alanlar bulunmaktadır. Bu ekranı dilediğiniz gibi özelleştirebilir, dilediğiniz raporlamaların istatistiklerine ve grafiklerine hızlıca ulaşmak için kullanabilirsiniz.

 

Raporlama ekranımız üretim departmanlarına veya kullanıcılara göre yetkilendirilebilmektedir. Kullanıcılarınızı sadece görevli olduğu departman raporlarına ulaşabilecek şekilde yetkilendirebilirsiniz. Bu yetkilendirme yapısı içerisinde ilgili departmanı, üretim hattını, ürün deposunu hatta tek bir tezgah raporlarına erişim sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

Standart performans takip raporlarının dışında sahadan toplanan veriler içerisinden üretmemizi istediğiniz herhangi bir özel rapora da sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Rapor ekranı üzerinden talep ettiğiniz bir istasyonun ekranına anlık olarak ulaşabilir, o anda istasyonun durumunu izleyebilirsiniz. Üretilen raporların tamamını xls, pdf, html, csv vb. dosya formatlarında çıktı alabilirsiniz.

 

Rapor ekranımız anlık olarak çalışmaktadır. İşlemi tamamlanan her bir parça ürüne dair bilgi eş zamanlı olarak raporlamalara yansımaktadır. Üretim raporları içerisinden tanımlı olan herhangi bir istasyona ait filtrelemeler yapabilirsiniz.

 

İnternet tarayıcı tabanlı raporlama ekranı ile herhangi bir uygulama kullanmak zorunda kalmazsınız. Tüm raporlarınıza dilerseniz internet bağlantısı olan televizyonunuz üzerinden bile erişebilirsiniz.

 

Raporlarınızı kolaylıkla takip etmeniz için taleplerinize göre uyarılar, bilgilendirmeler, alarmlar mail veya sms yoluyla tarafınıza otomatik iletilebilir. Raporlamalarınıza atayacağımız zamanlanmış görevler sayesinde işletmenize ait bilgilere talep ettiğiniz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Dinamik raporlama
  • Browser erişim imkanı
  • Karşılaştırmalı raporlar
  • Firmaya özel analizler