Modüller

RAPORLAMA 2

KALİTE MODÜLÜ

Üretim sürecinde kullanılan tüm malzeme girdilerinin satınalma süreçlerden başlayan ve sevk öncesi kalite kontrol sürecini kapsayan modülümüz üzerinde tüm kalite süreçlerini takip edebilirsiniz.

Üretim hurda kayıtlarını, periyodik ölçümleri, ayar ölçümlerini raporlayabileceğiniz modülümüz ile teknik ölçüm cihazları ile yapılan entegrasyonlar ile anlık sonuçları gözlemleyebilirsiniz.

detaylar

BAKIM ONARIM MODÜLÜ

Tezgahlarda oluşan anlık arızaların çağrı kayıtları ile takip edilmesi, periyodik bakımların planlanması ve bakım süreçlerinde kullanılan ekipmanların takibinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Bakım departmanının çalışmalarında geçmişe dönük analizler yapar, personel ve ekipman performanslarını ölçümler.

detaylar
VERI TOPLAMA 7 (BOZUK)
URETIM 1

MAL KABUL MODÜLÜ

Üretim sürecinde kullanılan tüm girdilerin satın alma süreçlerinin takibi ve  kalite analizleri yapılmasını sağlar.

detaylar

MONTAJ – TEST – PAKETLEME MODÜLÜ

Birden çok parça içeren ürünlerin montaj süreçlerinde oluşan hataların önüne geçmek için operatör ekranlarında montaj simülasyonları ile adım adım montaj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

detaylar
SEVKIYAT 1
MAL KABUL 9

DEPO MODÜLÜ

Raf ve göz bazlı tüm depo kontrollerinizin yönetilmesini sağlar. Mobil ekranlar sayesinde depo yönetimlerini kolaylaştırır.

detaylar

SEVKİYAT MODÜLÜ

Sevkiyat sürecinde yaşanılabilecek karışıklıkların önüne geçmek için sürecin sistem tarafından yönetilmesi gerekmektedir.

Operatör hatalarının giderilmesi ve sevkiyat sürecinin sorunsuz şekilde tamamlanması için oluşturulan sevkiyat iş emirlerinde bulunan ürün kalemlerinin RFID / Barkod yapısı ile takibi yapılır.

detaylar
SEVKIYAT 1